is typing... حسین طاهری
آدرس:
hosseintaheri128

عنوان:
is typing... حسین طاهری

توضیحات:
If you have Telegram, you can contact @hosseintaheri128 right away.

تعداد مطالب:
124000

تعداد اعضا:
2816

آخرین پیام های کانال hosseintaheri128 - is typing... حسین طاهری


🔸 افراد به دنبال قدرت و جذب قدرت هستند. هر مشتری تمایل دارد در کنار بازاری قرار بگیرد که قدرتمند باشد.
🔹در دنیای امروز اگر برای وب‌سایت خود یک میدان مغناطیسی ایجاد کنید، خیلی از کارهای اضافه و تکراری بازاریابی حذف می‌شود.
سوالاتی که باید در مورد داشتن وب‎‌‌سایت از خود بپرسید و در این پادکست به آن‌ها اشاره می‌شود:
وب‌سایت شما قابلیت جذب دارد؟
🔹وب‌سایت شما بین مشتریان طبقه‌بندی ایجاد می‌کند؟
وب‌سایت شما میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند؟

1401/8/30 - 08:28
268

🔸مدیریت زمان وجود ندارد
🔹ما چیزی را می‌توانیم مدیریت کنیم که به منابع آن دسترسی داشته باشیم. اشتباهی که خیلی وقت‌ها انجام می‌دهیم، این است که سعی می‌کنیم در زمانی که در اختیار داریم، کارهای بیشتری انجام و فعالیت‌های بیشتری قرار دهیم. هرچه فهرست کارهای روزانه‌مان بیشتر باشد، فکر می‌کنیم کار زیادی انجام داده‌ایم. زمان، ارزشمندترین دارایی ما و محدود است.

1401/8/30 - 08:25
264

چک لیست ایمیل مارکتینگ با 23 آیتم اختصاصی

چک لیست ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال است که از اهمیت ویژه‌ای دربازاریابی برخوردار است.
روزانه بیش از ۱۸۰ میلیارد ایمیل، در سراسر جهان ارسال می‌شوند. تعداد بسیارکمی از این ایمیل‌ها باز می‌شوند. تعداد بسیار کمتری به‌صورت کامل خوانده می‌شوند و تعداد بسیار کمتری، درنهایت به «یک رفتار» یا «تغییر یک رفتار» در دریافت‌کننده منجر می‌شوند.
تغییر رفتار می‌تواند ترک یک عادت نادرست، شکل‌گیری یک عادت درست، تغییر میزان اعتماد به یک برند، رها کردن استفاده از یک محصول، شروع به استفاده از یک محصول یا برند جدید یا هر تغییر رفتاری دیگری باشد. چک لیست ایمیل مارکتینگ از ابتدا به شما برای ایمیل مارکتینگ موفق کمک می‌کند:

1401/8/29 - 09:39
544

🔸بازاریابی خلاق
🔹در بازاریابی، پیشرفت نتیجه‌ی مستقیم خلاقیت است. خلاقیت درواقع بنیادی‌ترین و مؤثرترین مهارت بازاریابی است؛ اما آیا شما به‌قدر کافی از آن بهره میبرید؟ آیا اخیراً روش بازاریابی خود را تغییر داده‌اید؟

1401/8/26 - 13:57
830

🔸رقابت صحیح در بازار

🔹 هرگاه که ترس از دست دادن در شما وجود داشته‌باشد،باعث می‌شود که در زندگی رشد کنید. د رکسب‌و‌کار هم همین اتفاق رخ می‌دهد.
ما به رقابت نیاز داریم تا بتوانیم کسب‌و‌کار خودمان را رونق ببخشیم.

1401/8/25 - 08:39
895

🔸چک لیست تبلیغات پر بازده و خلاق
🔹چک لیست تبلیغات پر بازده و خلاق برای تبلیغاتی اثرگذار طراحی شده است. بله! تبلیغات پیچیده است و زمانی که نمی‌دانیم بودجه مصرفی را باید با چه فرمولی و در کجا هزینه کرد و سپس ارزیابی نمود، پیچیدگی‌اش بیشتر هم می‌شود. فکرکردن و ساختن یک پروژه تبلیغاتی خوب، سخت است اما به‌سختی موشک هواکردن نیست، شما با چک لیست تبلیغات می توانید آن را ساده کنید.
در یک مارکتینگ موفق همه‌چیز بستگی به استراتژی‌ها و سیاست‌های شما، برنامه‌ریزی و برداشتن قدم‌های درست دارد بنابراین به دنبال یک شیوه رفتاری درست و مثمرثمر باشید تا بتوانید یک کمپین موفق راه‌اندازی کرده و به پایان برسانید.

1401/8/23 - 11:54
1 هزار

🔸کمال گرایی عامل نقص ماست
🔹کمال گرایی مشکلی اساسی هست که بیشتر افراد دارند و کوچک و بزرگ، تحصیل‌کرده و تحصیل‌نکرده هم ندارد. این مسئله، علت‌های زیادی دارد که بیشتر به تربیت ما برمی‌گردد و باعث می‌شود پول، وقت‌ و انرژی ما در جاهای غیراصلی خرج شود. تازمانی‌که این مشکل را حل نکنیم، باید هزینه‌های زیادی بپردازیم. عمده هزینه‌ی آن، اهمال‌کاری یا به عقب انداختن کارهاست. در ابتدای یک روند، هیچ‌وقت کار به‌طورکامل انجام نمی‌شود.

1401/8/23 - 11:49
905

🔸رقابت صحیح در بازار

🔹هرگاه ما به رقابت نیاز داریم تا بتوانیم کسب‌و‌کار خودمان را رونق ببخشیمه که ترس از دست دادن در شما وجود داشته‌باشد،باعث می‌شود که در زندگی رشد کنید. د رکسب‌و‌کار هم همین اتفاق رخ می‌دهد.
در این پادکست به نکات اصلی که باعث می‌شود به رقابت نیاز داشته‌باشیم، اشاره می‌گردد.

1401/8/17 - 17:00
1 هزار

🔸آیا باید سرمایه‌گذاری روی بیزینس کوچینگ را امتحان کنم؟
🔹به‌عنوان یک کارآفرین یا صاحب مشاغل کوچک، باید دو موقعیت را که همکاری با یک مربی کسب‌وکار و یا به‌اصطلاح سرما­یه­‌گذاری روی بیزینس کوچینگ فرارسیده است، تشخیص دهید: مورد اول زمانی است که تصمیم دارید کسب‌وکار خود را رونق و گسترش دهید. مورد دوم زمانی است که شما بین جایی که در حال حاضر در آن قرار دارید و جایی که در آینده نزدیک می­‌خواهید به آن برسید، متوجه یک گپ شده باشید.

1401/8/17 - 16:58
1 هزار

⁉️از اینکه نیروی حرفه‌ای شما، سازمان را رها کند و یا برای خودش و یا دیگری کار کند؛ دچار استرس می‌شوید؟

دوره جامع مدیریت منابع انسانی
👌تکنیک‌هایی که قدرت و سرعت شما را در انتخاب و پرورش منابع انسانی بالا می‌برد.

🔸19 و 20 آبان ماه
🔹حضوری در تهران
🏢هتل مجلل پارسیان آزادی

ثبت‌نام ارسال عدد 3
https://hosseintaheri.ir/hrs/

1401/8/14 - 13:31
1 هزار

🔸مینی‌بوک تفویض اختیار

🔹تفویض اختیار اداره کردن به معنی رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران است. شما نمی‌توانید به تنهایی تمام کار قسمت را انجام دهید باید با دیگران مشارکت کنید و حتی کارهایی را که بهتر از هر فرد دیگری در گروه‌تان انجام می‌دهید به افراد گروه بسپارید. اگر چنین نکنید وقت برای کار‌هایی که فقط خودتان قادر به انجام آنها هستید ندارید.

1401/8/10 - 13:03
1 هزار

🔸تیم‌سازی در سازمان

🔹همیشه یکی از آرزوهای مدیر، تشکیل تیم خوب است. آیا افرادی که مدیران انتخاب می‌کنند و در کنار هم قرار می‌گیرند، می‌توانند تیم باشند؟ آیا می‌توانند در کنار هم به‌خوبی کار کنند؟ معمولاً ساختن تیم، کار آسانی نیست؛ چون خیلی از افراد نمی‌دانند که تیم بودن با گروه بودن فرق دارد.

1401/8/10 - 13:01
1 هزار

🔸بهای زیاده‌گوئی در جلسات فروش

🔹مشتریان پیش از آنکه به دنبال کسب اطلاعات باشند، به دنبال تصمیم‌گیری برای خرید خود هستند، بخصوص در جلسات فروش. باید به آنها اجازه داد که صحبت کنند و از نگرانی‌ها و ترس‌های پنهان و آشکار خود با ما گفتگو کنند. رمز موفقیت یک فروشنده در شناخت همین ترس‌هاست. به طور میانگین ۱۸% افراد دارای ترس از ارتفاع، ۱۹% دارای ترس از مرگ، ۲۰% دارای ترس از حشرات و جانوران و ۳۱% دارای ترس از جلوی جمع صحبت کردن می‌باشند. اما نکته قابل‌توجه این است که ترس دیگری نیز وجود دارد که هیچ آماری از آن در دنیا به‌دست نیامده است و این ترس همیشه در کنار افراد و در زندگی آنها وجود دارد، و آن ترس از تصمیم‌گیری است.

🔹علت اینکه افراد تصمیم‌های خود را به تعقیب می‌اندازند، کمبود اطلاعاتی است که در مورد یک مسئله‌دارند، زمانی که به اطلاعات کافی در مورد آن مسئله دست یافتند، ترس آنها کاهش می‌یابد و درنتیجه راحت‌تر می‌توانند در مورد آن تصمیم‌گیری کنند.

1401/8/9 - 16:50
1 هزار

🔸ارزش برند بر مبنای تجربه مشتری
🔹تجربه افراد از برند، برند را ساخته یا آن را تخریب می‌کند؛ این تجربه می‌تواند وعدهٔ برند را ارتقا دهد یا آن را خدشه‌دار کند. برخی برندها به خوبی معرفی می‌شوند اما پس از مدتی در جلب‌توجه افراد ناکام می‌مانند. برخی دیگر به خوبی مدیریت می‌شوند و ارزش برند بالایی ایجاد می‌کنند. تفاوت ارزش این برندها در تجربهٔ مشتری از برند است که حاصل هرگونه تعامل و مواجهه افراد با نام، کالا، سازمان و از همه بیشتر اعضای سازمان شما است.

1401/8/9 - 08:16
1 هزار

🔸ارزش برند بر مبنای تجربه مشتری
🔹تجربه افراد از برند، برند را ساخته یا آن را تخریب می‌کند؛ این تجربه می‌تواند وعدهٔ برند را ارتقا دهد یا آن را خدشه‌دار کند. برخی برندها به خوبی معرفی می‌شوند اما پس از مدتی در جلب‌توجه افراد ناکام می‌مانند. برخی دیگر به خوبی مدیریت می‌شوند و ارزش برند بالایی ایجاد می‌کنند. تفاوت ارزش این برندها در تجربهٔ مشتری از برند است که حاصل هرگونه تعامل و مواجهه افراد با نام، کالا، سازمان و از همه بیشتر اعضای سازمان شما است.

1401/8/9 - 08:16
1 هزار

🔸آدم‌ها مثل فصل هستند!
🔹چرا با تمام تلاش‌هایی که می‌کنیم و دیدگاه‌هایی که داریم، بهره‌وری منابع انسانی ما کم شده است؟ در بخش مدیریت منابع انسانی شرکت مایکروسافت در طول یک هفته دو میلیون ساعت کار انجام می‌شود اما وقتی یک تیم مشاوره‌ای از شرکت مکنزی عملکرد کارکنان را مورد ارزیابی قرار دادند، متوجه شدند که علیرغم اینکه تمام نیروها در بهترین حالت ممکن با بهره‌وری بسیار بالا کار می‌کنند، اما وقتی خروجی را بررسی می‌کنند و فاکتورهایی مثل سود نهایی و فروش را در نظر می‌گیرند متوجه می‌شوند که خروجی متناسب با دو میلیون ساعت کار در هفته نیست؛ یعنی بخش زیادی از این کارها هیچ خروجی ایجاد نکرده است.

1401/8/8 - 09:32
1 هزار

🔸چک لیست برندسازی شخصی برای ساخت یک برند معتبر
🔹چک لیست برندسازی شخصی طراحی شده است تا در هنگام ساخت برند شخصی بتوانید قدم به قدم از آن استفاده کنید. حتی اگر کسب‌وکار کوچکی داشته باشیم، ساخت برند شخصی برای ما به معنی ایجاد حیثیت است. ما برای شکل‌گیری روند نیاز به مرور اصول مشخصی داریم چراکه ما معمولاً خوب فکر می‌کنیم و خوب عمل می‌کنیم اما مرور نمی‌کنیم.

1401/8/8 - 09:29
1 هزار

🔸راهکارهایی برای ایجاد تغییر در بیزینس
🔹در طی ماه‌های گذشته به‌طور ناگهانی وضعیت اقتصادی و شغلی اکثر کشورهای جهان دچار اختلال شده و در رکود فرورفته است. احتمالاً شما نیز خواه‌ناخواه ناچار به پذیرش این مسئله و انطباق با این تغییر ناگهانی شده‌اید و شاید حتی به فکر ایجاد تغییر در بیزینس خود افتاده باشید. بسیاری از بیزینس­‌ها از قبل خود را برای چنین شرایطی آماده کرده بودند اما اکنون موقعیت به‌گونه‌ای است که اکثر کسب‌وکارها تنها به تداوم و بقای خود می‌اندیشند نه به دریافت سود بیشتر و پیشرفت در کار

1401/8/7 - 11:42
1 هزار

🔸چگونه بیزینس کوچ شویم؟

🔹یک موقعیت شغلی جدید و ایده‌آل
در سال‌های اخیر، یک موقعیت شغلی جدید برای علاقه‌مندان به همکاری با مردم و کمک به آن‌ها ایجادشده که حتی در میان 10 شغل برتر سال 2020 دیده می‌شود. بیزینس کوچینگ، شغلی است که به شما فرصت کمک به افراد و کسب‌وکارشان را می‌دهد؛ البته نباید تصور کنید که این کار با مشاوره یکسان است. با توجه به اینکه شرکت‌های بزرگ یا نوپا حاضر هستند هزینه زیادی را به رشد کسب‌وکار خود اختصاص دهند، بیزینس کوچ‌ها درآمد بالایی دارند. حال ممکن است این سؤال را از خود بپرسید که چگونه بیزینس کوچ شوم و از کجا باید شروع کرد؟ برای پاسخ به این سؤال، توصیه می‌کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

1401/8/5 - 12:49
1 هزار

logo-samandehi